Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bruce mennyezeti lámpa LED 40W 3300lm 3000-6000K RGB 2117
A csillogó effekttel ellátott, kerek Bruce mennyezeti lámpa egyszerű dizájnjával és sokoldalúságával remek választás lehet bármely modern nappaliba vagy hálószobába. A fémből készült, fehér színű lámpatestet ugyancsak fehér műanyag búra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40W, fényereje 3300 lumen, élettartama pedig rendkívül hosszú: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével 3000–6000 K között változtatható, a Bruce tehát képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A lámpa ezenkívül dimmelhető, azaz fényerejét tetszés szerint szabályozhatjuk távirányító segítségével. További extrák az RGB világítás, a fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével állítható memória funkció, valamint az időzítő és az éjszakai funkció. A Bruce okos lámpa átmérője 590 mm, mennyezettől mért távolsága 100 mm.
A csillogó effekttel ellátott, kerek Bruce mennyezeti lámpa egyszerű dizájnjával és sokoldalúságával remek választás lehet bármely modern nappaliba vagy hálószobába. A fémből készült, fehér színű lámpatestet ugyancsak fehér műanyag búra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40W, fényereje 3300 lumen, élettartama pedig rendkívül hosszú: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével 3000–6000 K között változtatható, a Bruce tehát képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A lámpa ezenkívül dimmelhető, azaz fényerejét tetszés szerint szabályozhatjuk távirányító segítségével. További extrák az RGB világítás, a fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével állítható memória funkció, valamint az időzítő és az éjszakai funkció. A Bruce okos lámpa átmérője 590 mm, mennyezettől mért távolsága 100 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3300 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 100.0 |
| Átmérő (mm) | 590.0 |
| Színhőmérséklet (K | )3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 538 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19528 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Csillogó effekt | igen |
| Beépítési méret (mm) | 560.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |