Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Cadmus ventilátoros mennyezeti lámpa E27 3x25W 71043
A ventilátorral ellátott Cadmus mennyezeti lámpát az indusztriális stílus azon kedvelőinek ajánljuk, akik egyúttal a praktikus megoldások hívei is. Ez a 2 az 1-ben modell remek szolgálatot tehet modern nappalinkban, különösen a meleg nyári napokon. A teljes egészében fém, fekete színű lámpa kisméretű, kerek dísztalppal készül. Ehhez kapcsolódik a ventilátor, valamint a három vízszintesen elhelyezett lámpafej. A Cadmus három darab, egyenként legfeljebb 25 W teljesítményű, E27-es fényforrással használható. Mivel az izzókat nem takarja búra, érdemes ezt a modellt a megszokottól eltérő formájú, esztétikus izzókkal használni. A három átlátszó lapáttal szerelt beépített ventilátor motorjának a teljesítménye 20 W, a percenkénti fordulatszám 1350, a zajszint 49,8 dB. A ventilátor egy 8–15 m2-es helyiség hűtésére alkalmas. A Cadmus mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 480 mm, beépítési átmérője 150 mm, mennyezettől mért távolsága 165 mm.
A ventilátorral ellátott Cadmus mennyezeti lámpát az indusztriális stílus azon kedvelőinek ajánljuk, akik egyúttal a praktikus megoldások hívei is. Ez a 2 az 1-ben modell remek szolgálatot tehet modern nappalinkban, különösen a meleg nyári napokon. A teljes egészében fém, fekete színű lámpa kisméretű, kerek dísztalppal készül. Ehhez kapcsolódik a ventilátor, valamint a három vízszintesen elhelyezett lámpafej. A Cadmus három darab, egyenként legfeljebb 25 W teljesítményű, E27-es fényforrással használható. Mivel az izzókat nem takarja búra, érdemes ezt a modellt a megszokottól eltérő formájú, esztétikus izzókkal használni. A három átlátszó lapáttal szerelt beépített ventilátor motorjának a teljesítménye 20 W, a percenkénti fordulatszám 1350, a zajszint 49,8 dB. A ventilátor egy 8–15 m2-es helyiség hűtésére alkalmas. A Cadmus mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 480 mm, beépítési átmérője 150 mm, mennyezettől mért távolsága 165 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71043 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Indusztriális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fekete |
| Búra anyaga | fém |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | nem |
| Foglalat darabszám | 3 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | E27 3x MAX 25W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 165.0 |
| Átmérő (mm) | 480.0 |
| Beépítési méret (mm) | 150.0 |
| Egyéb funkciók | Fan motor 20W, RPM 1350; dB 49,8; 8-15m2 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Beépített ventilátor | igen |
| Gyártó | Rábalux |