Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Carmella LED függeszték arany 80W 6335lm 4000K IP20 5055
A nagyméretű, arany-fehér színű Carmella függeszték letisztult stílusával számos modern berendezésű otthonba remek választás lehet. A fémből és akrilból készült, kerek modellt elsősorban a nappaliba ajánljuk, ahol természetes fehér fényével modern, tiszta hatást érhetünk el. Nagy méretének és fényerejének köszönhetően meglehetősen nagy területet képes bevilágítani, így nyugodt szívvel ajánljuk tágasabb helyiségekbe is. A kerek, arany színű dísztalppal szerelt Carmella függeszték beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 80 W, fényereje 6335 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A lámpa átmérője 800 mm, belógása 1200 mm. Erre a modern, stílusos modellre 5 év garanciát vállalunk.
A nagyméretű, arany-fehér színű Carmella függeszték letisztult stílusával számos modern berendezésű otthonba remek választás lehet. A fémből és akrilból készült, kerek modellt elsősorban a nappaliba ajánljuk, ahol természetes fehér fényével modern, tiszta hatást érhetünk el. Nagy méretének és fényerejének köszönhetően meglehetősen nagy területet képes bevilágítani, így nyugodt szívvel ajánljuk tágasabb helyiségekbe is. A kerek, arany színű dísztalppal szerelt Carmella függeszték beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 80 W, fényereje 6335 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A lámpa átmérője 800 mm, belógása 1200 mm. Erre a modern, stílusos modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5055 |
| Megnevezés | Carmella |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 6335lm |
| Teljesítmény | 80W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 80.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 80W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Átmérő (mm) | 800.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |