Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Carmella mennyezeti lámpa arany IP20 5057
A nagyméretű, szögletes, lekerekített sarkakkal készült Carmella mennyezeti lámpa számos modern berendezésű otthonba remek választás lehet. A fémből és akrilból készült, arany-fehér színű modellt felszerelhetjük a nappaliban vagy az étkezőben, természetes fehér fényével modern, tiszta hatást érhetünk el az adott helyiségben. Méretéből és kialakításából adódóan meglehetősen nagy területet képes bevilágítani, így nyugodt szívvel ajánljuk tágasabb nappalikba, előterekbe is. A Carmella lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek energiafogyasztása 50 W, fényereje 3889 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A mennyezeti lámpa mérete 600x600 mm, mennyezettől való távolsága 90 mm. Erre a modern, praktikus modellre 5 év garanciát vállalunk.
A nagyméretű, szögletes, lekerekített sarkakkal készült Carmella mennyezeti lámpa számos modern berendezésű otthonba remek választás lehet. A fémből és akrilból készült, arany-fehér színű modellt felszerelhetjük a nappaliban vagy az étkezőben, természetes fehér fényével modern, tiszta hatást érhetünk el az adott helyiségben. Méretéből és kialakításából adódóan meglehetősen nagy területet képes bevilágítani, így nyugodt szívvel ajánljuk tágasabb nappalikba, előterekbe is. A Carmella lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek energiafogyasztása 50 W, fényereje 3889 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A mennyezeti lámpa mérete 600x600 mm, mennyezettől való távolsága 90 mm. Erre a modern, praktikus modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5057 |
| Megnevezés | Carmella |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3889lm |
| Teljesítmény | 50W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 50.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 50W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 90.0 |
| Horizontális (mm) | 600.0 |
| Vertikális (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |