Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Cerie asztali led lámpa 4W 200Lm 3000-4000-6500 fekete vezeték nélküli töltés 74232
A Rábalux Cerie asztali lámpa ideális választása lehet a funkcionalitást és stílust keresőknek. Praktikus társ a dolgozó- vagy gyerekszobában, hiszen amellett, hogy kellő fényt biztosít, beépített toll- és telefontartóval rendelkezik, ezáltal könnyedén rendet tarthatunk vele az asztalon. A telefontartó vezeték nélküli töltést is biztosít egyben. Az okos LED asztali lámpa fekete műanyag testével elegáns megjelenést biztosít. A beépített LED technológia révén ez a modell rendkívül energiahatékony és hosszú élettartamú. Fényereje és színhőmérséklete a lámpafejen elhelyezett érintőkapcsoló segítségével szabályozható három fokozatban. A terméket adapter nélkül, C típusú kábellel szállítjuk.
A Rábalux Cerie asztali lámpa ideális választása lehet a funkcionalitást és stílust keresőknek. Praktikus társ a dolgozó- vagy gyerekszobában, hiszen amellett, hogy kellő fényt biztosít, beépített toll- és telefontartóval rendelkezik, ezáltal könnyedén rendet tarthatunk vele az asztalon. A telefontartó vezeték nélküli töltést is biztosít egyben. Az okos LED asztali lámpa fekete műanyag testével elegáns megjelenést biztosít. A beépített LED technológia révén ez a modell rendkívül energiahatékony és hosszú élettartamú. Fényereje és színhőmérséklete a lámpafejen elhelyezett érintőkapcsoló segítségével szabályozható három fokozatban. A terméket adapter nélkül, C típusú kábellel szállítjuk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama (lm) | 200 |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Horizontális (mm) | 150.0 |
| Vertikális (mm) | 305.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6500 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Wi-Fi | nem |
| Egyéb funkciók | vezeték nélküli töltés (A vezeték nélküli töltő csak QI protokoll által támogatott telefonkészülékkel működik.) |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 320 |
| gyártó | rábalux |