Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Cinnamon skandináv stílusú függeszték LED 34W 1770lm 3000K 3091
A skandináv stílusú Cinnamon függesztéket elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből és tölgyszínűre festett MDF-ből készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki és két tartókábel erősíti a dísztalphoz. A két MDF-lap szendvicsszerűen veszi körül a lámpabúrát. A Cinnamon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 34 W, fényereje 1770 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás otthonos, meghitt hangulatot áraszt a szobában. A függeszték méretei a következők: szélessége 800 mm, magassága 80 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 280 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A skandináv stílusú Cinnamon függesztéket elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből és tölgyszínűre festett MDF-ből készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki és két tartókábel erősíti a dísztalphoz. A két MDF-lap szendvicsszerűen veszi körül a lámpabúrát. A Cinnamon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 34 W, fényereje 1770 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás otthonos, meghitt hangulatot áraszt a szobában. A függeszték méretei a következők: szélessége 800 mm, magassága 80 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 280 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3091 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Skandináv |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1770 |
| Teljesítmény | 34W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | tölgy |
| Lámpa anyaga | fém/ fa |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 34.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 34W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Horizontális (mm) | 800.0 |
| Vertikális (mm) | 80.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 280.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |