Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Cital függeszthető LED lámpa 36W 1900lm 3000K fekete 72214
A modern stílusú, állítható Cital függeszték méretének és fényerejének köszönhetően nagyszerű választás egy tágasabb étkezőbe is. A fémből készült, fekete színű modellt bordázott felületű, fehér üvegbúra egészíti ki, és a lámpa téglalap alakú, fekete dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A rugalmas kivitelnek köszönhetően igény szerint állíthatjuk be a tálaló vagy az étkezőasztal fölött elhelyezett lámpa magasságát. A Cital a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 1900 lumen, búra nélkül 2300 lumen, élettartama pedig kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni, pihenteti a szemet, és ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz. A függő lámpa méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 800–1300 mm között állítható, beépítési átmérője 300 mm.
A modern stílusú, állítható Cital függeszték méretének és fényerejének köszönhetően nagyszerű választás egy tágasabb étkezőbe is. A fémből készült, fekete színű modellt bordázott felületű, fehér üvegbúra egészíti ki, és a lámpa téglalap alakú, fekete dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A rugalmas kivitelnek köszönhetően igény szerint állíthatjuk be a tálaló vagy az étkezőasztal fölött elhelyezett lámpa magasságát. A Cital a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 1900 lumen, búra nélkül 2300 lumen, élettartama pedig kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni, pihenteti a szemet, és ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz. A függő lámpa méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 800–1300 mm között állítható, beépítési átmérője 300 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1900 |
| Teljesítmény | 36W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 36.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 36W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1300.0 |
| Horizontális (mm) | 1000.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 20012 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2300 |