Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Contessa függeszték króm IP20 72031
A nagyszerű Contessa függeszték nélkülözhetetlen társa lesz a konyhában az ételek előkészítése, sütés-főzés és tálalás közben. A nagy fényerővel bíró, széles lámpa hatékonyan világítja be a helyiséget, és modern formatervezésének köszönhetően remekül illeszkedik a legtöbb mai konyhába. A krómszínű, fémből készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és téglalap alakú, krómszínű dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Maga a lámpatest két hosszúkás, egymásba illesztett lekerekített elemből áll. A Contessa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 48 W, fényereje búrával 2900 lumen, búra nélkül 5300 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt. A konyhai függeszték méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 500–1200 mm között állítható, beépítési mélysége 380 mm.
A nagyszerű Contessa függeszték nélkülözhetetlen társa lesz a konyhában az ételek előkészítése, sütés-főzés és tálalás közben. A nagy fényerővel bíró, széles lámpa hatékonyan világítja be a helyiséget, és modern formatervezésének köszönhetően remekül illeszkedik a legtöbb mai konyhába. A krómszínű, fémből készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és téglalap alakú, krómszínű dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Maga a lámpatest két hosszúkás, egymásba illesztett lekerekített elemből áll. A Contessa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 48 W, fényereje búrával 2900 lumen, búra nélkül 5300 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt. A konyhai függeszték méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 500–1200 mm között állítható, beépítési mélysége 380 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | függeszték |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2900lm |
| Teljesítmény | 48W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |