Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Coralia mennyezeti lámpa LED 72W 5728lm 3000-6500K 1519
Aki kedveli az elegáns, szemet gyönyörködtető megoldásokat, annak bátran ajánljuk a Coralia mennyezeti lámpát modern nappalijába vagy hálószobájába. Ez az átlátszó, fehér és króm színkombinációban készült modell nem csupán megjelenésében nyújt többet egy átlagos lámpánál: számos extra funkciójának köszönhetően képes alkalmazkodni igényeinkhez, vagy akár pillanatnyi hangulatunkhoz. A fémből és műanyagból készült okos lámpa dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A beépített, energiatakarékos LED fényforrás teljesítménye 72 W, fényereje 5728 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete tetszés szerint állítható 3000-6500 K között, azaz képes meleg fehér, természetes fehér vagy éppen hideg fehér fénnyel megvilágítani az adott helyiséget. A lámpa használatát időzítő funkció és távirányító teszi igazán kényelmessé. Az 510 mm átmérőjű, kerek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Aki kedveli az elegáns, szemet gyönyörködtető megoldásokat, annak bátran ajánljuk a Coralia mennyezeti lámpát modern nappalijába vagy hálószobájába. Ez az átlátszó, fehér és króm színkombinációban készült modell nem csupán megjelenésében nyújt többet egy átlagos lámpánál: számos extra funkciójának köszönhetően képes alkalmazkodni igényeinkhez, vagy akár pillanatnyi hangulatunkhoz. A fémből és műanyagból készült okos lámpa dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A beépített, energiatakarékos LED fényforrás teljesítménye 72 W, fényereje 5728 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete tetszés szerint állítható 3000-6500 K között, azaz képes meleg fehér, természetes fehér vagy éppen hideg fehér fénnyel megvilágítani az adott helyiséget. A lámpa használatát időzítő funkció és távirányító teszi igazán kényelmessé. Az 510 mm átmérőjű, kerek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha, nappali |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 5728 |
| Teljesítmény | 72W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | átlátszó |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 72.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 72W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Átmérő (mm) | 510.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 508 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19729 |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1000 |