Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Cressida LED mennyezeti lámpa csillogó effekttel 24W 1720lm 4000K 2420
A csillogó effekttel ellátott, kerek Cressida mennyezeti lámpa praktikus, egyben elegáns választás lehet modern nappalinkba, étkezőnkbe vagy hálószobánkba. A fémből és akrilból készült, krómszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki, a lámpa különlegességét a peremén körbefutó kristálydekor adja. A Cressida beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje 1720 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 405 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm. A Cressida lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A csillogó effekttel ellátott, kerek Cressida mennyezeti lámpa praktikus, egyben elegáns választás lehet modern nappalinkba, étkezőnkbe vagy hálószobánkba. A fémből és akrilból készült, krómszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki, a lámpa különlegességét a peremén körbefutó kristálydekor adja. A Cressida beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje 1720 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 405 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm. A Cressida lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2420 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1720 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 65.0 |
| Átmérő (mm) | 405.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19966 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |