Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Dalfon2 beltéri ventilátor LED 72W 2100lm 3000-6500 távirányítóval 71334
A Rábalux Dalfon 2 ventilátoros mennyezeti lámpa ideális választás azoknak, akik sokoldalú, 2 az 1-ben modellt keresnek. A lámpa nagy teljesítményű, beépített LED fényforrással rendelkezik, és a ventilátor mellett további okos funkciókkal büszkélkedhet: ilyenek a távirányítóval állítható fényerő és színhőmérséklet, memória, időzítő és éjszakai funkció. A színhőmérséklet fali kapcsolóval is változtatható. A lámpatest fekete színben, fémből és műanyagból készül. A búra anyaga fehér színű műanyag, felületét csillogó effekt teszi elegánssá. A ventilátor fordulatszáma állítható, teljesítménye pedig akár 33 -m2-re elegendő. A ventilátoros mennyezeti lámpát energiahatékony működés és hosszú élettartam jellemzi. Elsősorban modern nappalikba, hálószobákba és dolgozószobákba ajánljuk.
A Rábalux Dalfon 2 ventilátoros mennyezeti lámpa ideális választás azoknak, akik sokoldalú, 2 az 1-ben modellt keresnek. A lámpa nagy teljesítményű, beépített LED fényforrással rendelkezik, és a ventilátor mellett további okos funkciókkal büszkélkedhet: ilyenek a távirányítóval állítható fényerő és színhőmérséklet, memória, időzítő és éjszakai funkció. A színhőmérséklet fali kapcsolóval is változtatható. A lámpatest fekete színben, fémből és műanyagból készül. A búra anyaga fehér színű műanyag, felületét csillogó effekt teszi elegánssá. A ventilátor fordulatszáma állítható, teljesítménye pedig akár 33 -m2-re elegendő. A ventilátoros mennyezeti lámpát energiahatékony működés és hosszú élettartam jellemzi. Elsősorban modern nappalikba, hálószobákba és dolgozószobákba ajánljuk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama (lm) | 2100 |
| Teljesítmény | 72W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 72.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 72W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 140.0 |
| Átmérő (mm) | 540.0 |
| Nettó súly (kg) | 2.019 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 415 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | nem |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módjat | ávirányítóval |
| Memória módja | távirányítóval |
| Beépített ventilátor | igen |
| Fényforrás fényárama | 7900 |
| Gyártó | rábalux |