Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Danton fürdőszobai LED fali lámpa 14W 1220lm 3000K IP44 6270
A Danton fürdőszobai fali lámpa praktikus választás lehet modern fürdőnkbe, ha a mosdó fölé, a tükör közelébe szeretnénk kiegészítő fényforrást. A krómszínű, fémből készült modellt fehér műanyag búra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 14 W, fényereje 1220 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít. A Danton IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai fali lámpa méretei a következők: hossza 600 mm, magassága 70 mm, faltól mért távolsága 66 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A Danton fürdőszobai fali lámpa praktikus választás lehet modern fürdőnkbe, ha a mosdó fölé, a tükör közelébe szeretnénk kiegészítő fényforrást. A krómszínű, fémből készült modellt fehér műanyag búra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 14 W, fényereje 1220 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít. A Danton IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai fali lámpa méretei a következők: hossza 600 mm, magassága 70 mm, faltól mért távolsága 66 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6270 |
| Megnevezés | Danton |
| ategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1220lm |
| Teljesítmény | 14W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 14.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 14W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 66.0 |
| Horizontális (mm) | 600.0 |
| Vertikális (mm) | 70.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |