Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Demetrius modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 40W 2850lm/4400lm 4000K 71012
A szögletes elemekből felépülő Demetrius mennyezeti lámpa letisztult dizájnjával, nagy fényerejével és sokoldalúságával tökéletes választás a legmodernebb nappaliba is. A fémből készült ezüst és szálcsiszolt alumínium színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, oldalirányban hosszan kinyúló téglalap alakú lámpaelem kapcsolódik. A Demetrius a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2850 lumen, búra nélkül 4400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve a szobában. A Demetrius fényereje kapcsoló segítségével három lépésben változtatható, ezenkívül fali kapcsolóval állítható memória funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 830 mm, magassága 190 mm, mennyezettől mért távolsága 85 mm.
A szögletes elemekből felépülő Demetrius mennyezeti lámpa letisztult dizájnjával, nagy fényerejével és sokoldalúságával tökéletes választás a legmodernebb nappaliba is. A fémből készült ezüst és szálcsiszolt alumínium színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalphoz két nagyméretű, oldalirányban hosszan kinyúló téglalap alakú lámpaelem kapcsolódik. A Demetrius a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje búrával 2850 lumen, búra nélkül 4400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve a szobában. A Demetrius fényereje kapcsoló segítségével három lépésben változtatható, ezenkívül fali kapcsolóval állítható memória funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 830 mm, magassága 190 mm, mennyezettől mért távolsága 85 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71012 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2850 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst/ súrolt alumínium |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 85.0 |
| Horizontális (mm) | 830.0 |
| Vertikális (mm) | 190.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | 3 lépéses kapcsoló |
| Memória funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Memória módja | kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 4400 |
| Gyártó | Rábalux |