Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Dobra spotlámpa fehér IP20 5673
A teljes egészében fémből készült Dobra spotlámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. Rugalmas felépítés jellemzi, fehér és króm színével bármely szobabelső stílusos kiegészítője lehet. A Dobra egy darab, legfeljebb 35 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa GU10. A fali lámpát egy darab 4,5 W-os hozzáadott fényforrással szállítjuk. A fényforrás fényereje 340 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. 3000 K-es színhőmérsékletének megfelelően meleg fehér fénnyel világít. Különlegessége a mobilitás, hiszen konnektorba dugható kivitele miatt kedvünk szerint helyezhetjük át és használhatjuk, csak egy konnektorra van szükségünk. Ezt a kapcsolóval ellátott modellt a nappaliba, a hálóba vagy az előszobába ajánljuk. A Dobra hajlítható kivitelben készül, ennek köszönhetően mindig pillanatnyi igényeinknek megfelelően irányíthatjuk a lámpa fényét. A spot lámpa méretei a következők: szélessége 70 mm, magassága 245 mm, faltól való távolsága 180 mm. A termékre 1 év garanciát vállalunk.
A teljes egészében fémből készült Dobra spotlámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. Rugalmas felépítés jellemzi, fehér és króm színével bármely szobabelső stílusos kiegészítője lehet. A Dobra egy darab, legfeljebb 35 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa GU10. A fali lámpát egy darab 4,5 W-os hozzáadott fényforrással szállítjuk. A fényforrás fényereje 340 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. 3000 K-es színhőmérsékletének megfelelően meleg fehér fénnyel világít. Különlegessége a mobilitás, hiszen konnektorba dugható kivitele miatt kedvünk szerint helyezhetjük át és használhatjuk, csak egy konnektorra van szükségünk. Ezt a kapcsolóval ellátott modellt a nappaliba, a hálóba vagy az előszobába ajánljuk. A Dobra hajlítható kivitelben készül, ennek köszönhetően mindig pillanatnyi igényeinknek megfelelően irányíthatjuk a lámpa fényét. A spot lámpa méretei a következők: szélessége 70 mm, magassága 245 mm, faltól való távolsága 180 mm. A termékre 1 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5673 |
| Megnevezés | Dobra |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 340lm |
| Teljesítmény | 4,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | igen |
| Energiaosztály | G |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.5 |
| Foglalat darabszám | 1 |
| Foglalat típusa | GU10 |
| Lámpatest műszaki adatok | GU10 1x MAX 35W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 180.0 |
| Horizontális (mm) | 70.0 |
| Vertikális (mm) | 245.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Kapcsoló típusa | billenő kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |