Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Drop Light pultmegvilágító LED 40W 3200lm 4000K 1455
A Drop Light pultmegvilágító lámpa remek szolgálatot tehet a konyhában, a munkapult vagy a mosogató fölött, vagy éppen a fürdőszobában, a tükör fölé szerelve. Nyugodt szívvel ajánljuk vizes, párás helyiségekbe is, hiszen IP65-ös védettsége garantálja, hogy teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A műanyagból készült, fehér színű lámpát funkcionális stílus jellemzi, így praktikus kiegészítője lehet bármely lakásnak. Méretei a következők: hossza 1200 mm, magassága 52 mm, faltól való távolsága 28 mm. Beépített, energiatakarékos LED fényforrása 4000 K színhőmérsékletű, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A fényforrás teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A Drop Light pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A Drop Light pultmegvilágító lámpa remek szolgálatot tehet a konyhában, a munkapult vagy a mosogató fölött, vagy éppen a fürdőszobában, a tükör fölé szerelve. Nyugodt szívvel ajánljuk vizes, párás helyiségekbe is, hiszen IP65-ös védettsége garantálja, hogy teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A műanyagból készült, fehér színű lámpát funkcionális stílus jellemzi, így praktikus kiegészítője lehet bármely lakásnak. Méretei a következők: hossza 1200 mm, magassága 52 mm, faltól való távolsága 28 mm. Beépített, energiatakarékos LED fényforrása 4000 K színhőmérsékletű, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A fényforrás teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A Drop Light pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategóri | aBeltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba, konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3200 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 28.0 |
| Horizontális (mm) | 1200.0 |
| Vertikális (mm) | 52.0 |
| Nettó súly (kg) | 0.32 |
| Bruttó súly | 0.42 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1200 |