Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Elia függeszték króm IP20 72129
Az Elia függeszték egyszerű, letisztult dizájnjával és csillogó fémfelületeivel remek választás lehet szinte bármely modern konyhába. A krómszínű Elia méreténél fogva hatékonyan bevilágítja a munka- vagy tálalópultot, így hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. Az alumíniumból készült lámpa hosszú, szögletes rúdját két alul ívbe hajlított, összekapcsolódó tartókábel köti össze a téglalap alakú dísztalppal, amelynek segítségével a függeszték a mennyezetre rögzíthető. Az Eliát fehér akrilbúra egészíti ki. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 25 W, fényereje búrával 1150 lumen, búra nélkül 2000 lumen, élettartama pedig kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely otthonos hangulatot teremt a konyhában. A konyhai függeszték méretei a következők: szélessége 1200 mm, belógása 1300 mm, beépítési mélysége 250 mm.
Az Elia függeszték egyszerű, letisztult dizájnjával és csillogó fémfelületeivel remek választás lehet szinte bármely modern konyhába. A krómszínű Elia méreténél fogva hatékonyan bevilágítja a munka- vagy tálalópultot, így hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. Az alumíniumból készült lámpa hosszú, szögletes rúdját két alul ívbe hajlított, összekapcsolódó tartókábel köti össze a téglalap alakú dísztalppal, amelynek segítségével a függeszték a mennyezetre rögzíthető. Az Eliát fehér akrilbúra egészíti ki. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 25 W, fényereje búrával 1150 lumen, búra nélkül 2000 lumen, élettartama pedig kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely otthonos hangulatot teremt a konyhában. A konyhai függeszték méretei a következők: szélessége 1200 mm, belógása 1300 mm, beépítési mélysége 250 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | függeszték |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1150lm |
| Teljesítmény | 25W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |