Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Engon modern megjelenésű fekete kerek mennyezeti lámpa LED 45W 2940lm/4600lm 3000K 71130
A nagyméretű, kerek Engon mennyezeti lámpa bármely modern nappaliba vagy hálószobába megfelelő választás lehet. Az egyszerű, vékony kialakítású modell diszkréten simul bele a mennyezet síkjába. Azok számára, akik a különleges dizájnnal szemben a funkciót részesítik előnyben, tökéletes választás ez a lámpa. A nagy fényerejű Engon fekete színben fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 2940 lumen, búra nélkül 4600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, meleg fehér fénye elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. Az Engon átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 70 mm.
A nagyméretű, kerek Engon mennyezeti lámpa bármely modern nappaliba vagy hálószobába megfelelő választás lehet. Az egyszerű, vékony kialakítású modell diszkréten simul bele a mennyezet síkjába. Azok számára, akik a különleges dizájnnal szemben a funkciót részesítik előnyben, tökéletes választás ez a lámpa. A nagy fényerejű Engon fekete színben fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 2940 lumen, búra nélkül 4600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, meleg fehér fénye elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. Az Engon átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71130 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2940 |
| Teljesítmény | 45W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 45.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 45W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 480.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 4600 |
| Gyártó | Rábalux |