Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Eudora függeszthető LED lámpa 16W 880lm 3000K króm 72220
A modern stílusú, állítható Eudora függesztéket elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A rozsdamentes acélból készült, krómszínű lámpa rácsos búrájának anyaga fém, a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Ez a csillogó modell leginkább egy hatalmas karácsonyi gömbre emlékeztet, amely fényével és ragyogó megjelenésével ünneppé varázsolja estéinket. Az Eudora a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje búrával 650 lumen, búra nélkül 780 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, amely elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését, pihenteti a szemet, és ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz. Az Eudora függő lámpa méretei a következők: átmérője 500 mm, beépítési átmérője 110 mm, belógása 1000–1500 mm között állítható.
A modern stílusú, állítható Eudora függesztéket elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A rozsdamentes acélból készült, krómszínű lámpa rácsos búrájának anyaga fém, a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Ez a csillogó modell leginkább egy hatalmas karácsonyi gömbre emlékeztet, amely fényével és ragyogó megjelenésével ünneppé varázsolja estéinket. Az Eudora a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje búrával 650 lumen, búra nélkül 780 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, amely elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését, pihenteti a szemet, és ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz. Az Eudora függő lámpa méretei a következők: átmérője 500 mm, beépítési átmérője 110 mm, belógása 1000–1500 mm között állítható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 880 |
| Teljesítmény | 16W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | rozsdamentes acél |
| Búra színe | króm |
| Búra anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 16.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1500.0 |
| Átmérő (mm) | 500.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 110.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1050 |