Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Everest WiFi-s mennyezeti lámpa LED 40W 3200lm 2700-6500K RGB 3510
A modern stílusú Everest mennyezeti lámpa egyszerű dizájnja extra funkciók egész tárházát rejti. Kitűnő választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Az ezüstszínű, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrása 40 W-os teljesítménnyel, 3200 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 2700–6500 K között tetszés szerint állítható, azaz választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül a lámpa dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az RGB-világítás, az időzítő, a memória és az éjszakai funkció. Az okos lámpa minden extra funkciója távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével állítható. Az Everest átmérője 510 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm. Erre a sokoldalú lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Everest mennyezeti lámpa egyszerű dizájnja extra funkciók egész tárházát rejti. Kitűnő választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Az ezüstszínű, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrása 40 W-os teljesítménnyel, 3200 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 2700–6500 K között tetszés szerint állítható, azaz választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül a lámpa dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az RGB-világítás, az időzítő, a memória és az éjszakai funkció. Az okos lámpa minden extra funkciója távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével állítható. Az Everest átmérője 510 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm. Erre a sokoldalú lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3510 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Okos világítás |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3200 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 510.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 563 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19991 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |