Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Ezio falon kívüli LED panel 22W 2000lm 3000K matt fekete IP20 71157
A nagyméretű, kerek Ezio ráépíthető mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a letisztult formavilágot extra funkciókkal ötvöző okos modelleket. A matt fekete színű, teljes egészében műanyagból, matt fehér búrával készült lámpa remek választás lehet a nappaliba vagy a hálószobába. Az Ezio az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 22 W, fényereje búrával 2000 lumen, búra nélkül 2650 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít. Ez különösen alkalmassá teszi a hálószobai használatra, ahol elősegíti az otthonos, meghitt hangulat megteremtését. Ráadásul az Ezio fali kapcsolóval három lépésben dimmelhető, azaz fényereje szabályozható. Ezenkívül memória funkcióval is rendelkezik, amely kapcsoló segítségével állítható. A mennyezeti lámpa átmérője 420 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 25 mm.
A nagyméretű, kerek Ezio ráépíthető mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a letisztult formavilágot extra funkciókkal ötvöző okos modelleket. A matt fekete színű, teljes egészében műanyagból, matt fehér búrával készült lámpa remek választás lehet a nappaliba vagy a hálószobába. Az Ezio az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 22 W, fényereje búrával 2000 lumen, búra nélkül 2650 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít. Ez különösen alkalmassá teszi a hálószobai használatra, ahol elősegíti az otthonos, meghitt hangulat megteremtését. Ráadásul az Ezio fali kapcsolóval három lépésben dimmelhető, azaz fényereje szabályozható. Ezenkívül memória funkcióval is rendelkezik, amely kapcsoló segítségével állítható. A mennyezeti lámpa átmérője 420 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 25 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | ráépíthető és beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2000lm |
| Teljesítmény | 22W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | matt fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | 3 lépéses falikapcsoló |
| Memória funkció | igen |
| Memória módja | kapcsolóval |