Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Fanfy LED beltéri ventilátor LED 40W 2200Lm D50cm 71337
A Rábalux Fanfy ventilátoros mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik sokrétű funkcionalitással rendelkező 2 az 1-ben lámpát keresnek. Az okos modell beépített LED fényforrást tartalmaz, amely felfelé és lefelé is világít. A LED technológia energiahatékony működésről és hosszú élettartamról gondoskodik. A ventilátor mellett számos kényelmi funkció érhető el: a színhőmérsékletet távirányítóval vagy fali kapcsolóval változtathatjuk, a fényerő, memória, időzítő és éjszakai funkció távirányítóval állítható. Ezenkívül az okos funkciókat wifin keresztül is működtethetjük. A lámpa alumíniumból, kerek, fekete testtel és fehér akril búrával, funkcionális stílusban készül. A ventilátor teljesítménye 12 -m2-re elegendő. Ez a modell tökéletes választás a nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába.
A Rábalux Fanfy ventilátoros mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik sokrétű funkcionalitással rendelkező 2 az 1-ben lámpát keresnek. Az okos modell beépített LED fényforrást tartalmaz, amely felfelé és lefelé is világít. A LED technológia energiahatékony működésről és hosszú élettartamról gondoskodik. A ventilátor mellett számos kényelmi funkció érhető el: a színhőmérsékletet távirányítóval vagy fali kapcsolóval változtathatjuk, a fényerő, memória, időzítő és éjszakai funkció távirányítóval állítható. Ezenkívül az okos funkciókat wifin keresztül is működtethetjük. A lámpa alumíniumból, kerek, fekete testtel és fehér akril búrával, funkcionális stílusban készül. A ventilátor teljesítménye 12 -m2-re elegendő. Ez a modell tökéletes választás a nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama (lm) | 2200 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év)5 | |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 140.0 |
| Átmérő (mm) | 500.0 |
| Nettó súly (kg) | 1.852 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 421 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | távirányítóval |
| Beépített ventilátor | igen |
| Fényforrás fényárama | 5000 |
| Gyártó | rábalux |