Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Faramir ráépíthető mennyezeti LED panel 18W 1400lm/1800lm 3000–6500K 71001
A Faramir ráépíthető mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a letisztult formavilágot extra funkciókkal ötvöző modelleket. A fehér színű, fémből és műanyagból készült négyzet alakú lámpa remek választás a nappaliba. A Faramir a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között változtatható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A Faramir további extrákat is kínál: ilyenek a szabályozható fényerő, az RGB világítás, a memória, az időzítő, az éjszakai funkció és a háttérfény. A színhőmérsékletet és a memória funkciót kapcsoló vagy távirányító, míg a fényerőt és az időzítőt távirányító segítségével állíthatjuk. Az akkumulátor feszültsége 1,5 V, kapacitása 400 mAh. A mennyezeti lámpa mérete 300x300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 65 mm.
A Faramir ráépíthető mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik kedvelik a letisztult formavilágot extra funkciókkal ötvöző modelleket. A fehér színű, fémből és műanyagból készült négyzet alakú lámpa remek választás a nappaliba. A Faramir a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között változtatható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A Faramir további extrákat is kínál: ilyenek a szabályozható fényerő, az RGB világítás, a memória, az időzítő, az éjszakai funkció és a háttérfény. A színhőmérsékletet és a memória funkciót kapcsoló vagy távirányító, míg a fényerőt és az időzítőt távirányító segítségével állíthatjuk. Az akkumulátor feszültsége 1,5 V, kapacitása 400 mAh. A mennyezeti lámpa mérete 300x300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71001 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1400 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 65.0 |
| Horizontális (mm) | 300.0 |
| Vertikális (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 -6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 541 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 1,5V 400mAh |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Fényforrás fényárama | 1800 |
| Gyártó | Rábalux |