Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Flood LED reflektor 10W 1100lm 4000K fekete IP65 7062
A Flood kültéri reflektor lámpa kiválóan alkalmas a ház körüli kert megvilágítására. A fekete színű, fém lámpatestet átlátszó műanyag búra egészíti ki. A reflektor beépített LED fényforrással rendelkezik, a fényforrás teljesítménye 10 W, fényereje 1100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. A lámpa kialakításának köszönhetően a Flood fényét rugalmasan irányíthatjuk, így tetszés szerint megvilágíthatunk vele egy-egy növényt vagy a kert egyes kiemelt részeit. A bevilágítási szög 110 fok. A technikai lámpa szélessége 103 mm, magassága 77 mm. A Flood IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A Flood kültéri reflektor lámpa kiválóan alkalmas a ház körüli kert megvilágítására. A fekete színű, fém lámpatestet átlátszó műanyag búra egészíti ki. A reflektor beépített LED fényforrással rendelkezik, a fényforrás teljesítménye 10 W, fényereje 1100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. A lámpa kialakításának köszönhetően a Flood fényét rugalmasan irányíthatjuk, így tetszés szerint megvilágíthatunk vele egy-egy növényt vagy a kert egyes kiemelt részeit. A bevilágítási szög 110 fok. A technikai lámpa szélessége 103 mm, magassága 77 mm. A Flood IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7062 |
| Megnevezés | Flood |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Reflektor |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1100lm |
| Teljesítmény | 10W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | E |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 110 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 10.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 10W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 103.0 |
| Vertikális (mm) | 77.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |