Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Fontana mennyezeti lámpa barna IP20 71159
A kerek Fontana mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik nappalijukba letisztult dizájnnal készült modern központi fényforrást keresnek, és szobájuk berendezésébe jól illeszkednek a meleg tónusú kiegészítők. A barna színben, fémből készült lámpát matt fehér műanyagbúra egészíti ki. A Fontana a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1100 lumen, búra nélkül 2600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít, ami elősegíti az otthonos, meghitt hangulat megteremtését. A Fontana átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A kerek Fontana mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik nappalijukba letisztult dizájnnal készült modern központi fényforrást keresnek, és szobájuk berendezésébe jól illeszkednek a meleg tónusú kiegészítők. A barna színben, fémből készült lámpát matt fehér műanyagbúra egészíti ki. A Fontana a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1100 lumen, búra nélkül 2600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít, ami elősegíti az otthonos, meghitt hangulat megteremtését. A Fontana átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1100lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | barna |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | matt fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |