Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Foster mennyezeti lámpa LED 28W 1300lm 2700-5000K RGB 3283
A Foster mennyezeti lámpa minimál stílusa maximális funkcióval párosul, ezért szívből ajánljuk bármely modern nappaliba, hálószobába vagy gyerekszobába. A fémből készült, fekete színű okos lámpát fehér műanyag búra egészíti ki. A Foster dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 2700-5000 K között állítható. Mindkét funkció távirányító segítségével vezérelhető. Ha különleges hangulatra vágyunk, RGB háttérfényt is beállíthatunk rajta, azaz váltogathatjuk a lámpa által a mennyezetre vetített színeket. Ez a modell ráadásul mozgásérzékelővel is rendelkezik, amely 1-5 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az időzítő és a távirányítóval vezérelhető memória funkció már csak a hab a tortán. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 28 W, fényereje 1300 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A Foster átmérője 360 mm, magassága és mennyezettől mért távolsága egyaránt 78 mm.
A Foster mennyezeti lámpa minimál stílusa maximális funkcióval párosul, ezért szívből ajánljuk bármely modern nappaliba, hálószobába vagy gyerekszobába. A fémből készült, fekete színű okos lámpát fehér műanyag búra egészíti ki. A Foster dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 2700-5000 K között állítható. Mindkét funkció távirányító segítségével vezérelhető. Ha különleges hangulatra vágyunk, RGB háttérfényt is beállíthatunk rajta, azaz váltogathatjuk a lámpa által a mennyezetre vetített színeket. Ez a modell ráadásul mozgásérzékelővel is rendelkezik, amely 1-5 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az időzítő és a távirányítóval vezérelhető memória funkció már csak a hab a tortán. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 28 W, fényereje 1300 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A Foster átmérője 360 mm, magassága és mennyezettől mért távolsága egyaránt 78 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3283 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1300 |
| Teljesítmény | 28W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 1-5m, 120° |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h | )25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 28.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 28W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 78.0 |
| Vertikális (mm) | 78.0 |
| Átmérő (mm) | 360.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-5000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 543 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelős |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |