Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Fringilla modern megjelenésű függeszték LED 67W 3750lm/7000lm 4000K 72010
A Fringilla függesztéket azoknak ajánljuk, akik kedvelik a látványos világítási megoldásokat, ugyanakkor nagy fényerejű modellre van szükségük tágas, modern nappalijukban. Az alumíniumból készült ezüstszínű lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, amelyet a tartókábelek négy kör alakban összekapcsolódó hosszúkás, lekerekített lámpaelemmel kötnek össze. A fehér búrák anyaga műanyag. A Fringilla a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 67 W, fényereje búrával 3750 lumen, búra nélkül 7000 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fényt sugároz, ami tiszta, modern hatást kelt a nappaliban. A Fringilla mennyezeti lámpa méretei a következők: magassága 100 mm, átmérője 600 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 150 mm.
A Fringilla függesztéket azoknak ajánljuk, akik kedvelik a látványos világítási megoldásokat, ugyanakkor nagy fényerejű modellre van szükségük tágas, modern nappalijukban. Az alumíniumból készült ezüstszínű lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, amelyet a tartókábelek négy kör alakban összekapcsolódó hosszúkás, lekerekített lámpaelemmel kötnek össze. A fehér búrák anyaga műanyag. A Fringilla a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 67 W, fényereje búrával 3750 lumen, búra nélkül 7000 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fényt sugároz, ami tiszta, modern hatást kelt a nappaliban. A Fringilla mennyezeti lámpa méretei a következők: magassága 100 mm, átmérője 600 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 150 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 72010 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3750 |
| Teljesítmény | 67W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 67.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 67W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Vertikális (mm) | 100.0 |
| Átmérő (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 150.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 7000 |
| Gyártó | Rábalux |