Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Gaelo mennyezeti LED lámpa 18W 1370lm 4000K fekete 75026
A műszaki stílusú Gaelo fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál modern fürdőszobánk megvilágítására. A kerek, fekete színű modell fémből készül, és fehér műanyagbúra egészíti ki. Egyszerű formatervezésének és a fekete-fehér színkombinációnak köszönhetően a Gaelo számos fürdőszoba berendezésébe könnyen beilleszthető. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1370 lumen, búra nélkül 1820 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás kiemelkedő, 30 000 órás élettartammal bír. A természetes fehér fénnyel világító Gaelo segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el a fürdőszobában. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
A műszaki stílusú Gaelo fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál modern fürdőszobánk megvilágítására. A kerek, fekete színű modell fémből készül, és fehér műanyagbúra egészíti ki. Egyszerű formatervezésének és a fekete-fehér színkombinációnak köszönhetően a Gaelo számos fürdőszoba berendezésébe könnyen beilleszthető. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1370 lumen, búra nélkül 1820 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás kiemelkedő, 30 000 órás élettartammal bír. A természetes fehér fénnyel világító Gaelo segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el a fürdőszobában. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1370 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 80.0 |
| Átmérő (mm) | 280.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 20094 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1820 |