Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Galeti2 mennyezeti LED lámpa 24W 1900lm 4000K D40cm ezüst mennyezeti lámpa 71184
A modern stílusú, kerek Galeti 2 mennyezeti lámpát a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amelyet az érdekes felületi kialakítás tesz érdekesebbé. A nagyméretű Galeti 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, a lámpa fényereje búrával 1900 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, így ez a modell ideális választás, ha modern, tiszta hatást szeretnénk elérni a szobában. A Galeti 2 remek választás mindazok számára, akik a hosszú élettartamot szem előtt tartva szeretnének mennyezeti lámpát választani: ez a modell nem kevesebb, mint 50 000 órán keresztül biztosítja az adott helyiség megvilágítását, így sok-sok évre elfelejthetjük a lámpacserét. A Galeti 2 átmérője 400 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
A modern stílusú, kerek Galeti 2 mennyezeti lámpát a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amelyet az érdekes felületi kialakítás tesz érdekesebbé. A nagyméretű Galeti 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, a lámpa fényereje búrával 1900 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, így ez a modell ideális választás, ha modern, tiszta hatást szeretnénk elérni a szobában. A Galeti 2 remek választás mindazok számára, akik a hosszú élettartamot szem előtt tartva szeretnének mennyezeti lámpát választani: ez a modell nem kevesebb, mint 50 000 órán keresztül biztosítja az adott helyiség megvilágítását, így sok-sok évre elfelejthetjük a lámpacserét. A Galeti 2 átmérője 400 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1900 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 400.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 20149 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2400 |