Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Gandor mennyezeti lámpa fekete IP20 71141
A kerek Gandor mennyezeti lámpa fekete-arany színkombinációjával és sokoldalúságával modern nappalink berendezésének praktikus és elegáns darabja lehet. A fémből készült modellt, amelynek fekete alapszínét körben keskeny aranyszínű sávok törik meg, fehér műanyagbúra egészíti ki. A Gandor a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete kapcsoló vagy távirányító segítségével 3000–6500 K között változtatható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényerejét is tetszés szerint szabályozhatjuk. A Gandort távirányítóval vagy kapcsolóval vezérelhető memória funkcióval, valamint távirányítóval állítható időzítő funkcióval és éjszakai funkcióval is ellátták. A mennyezeti lámpa átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
A kerek Gandor mennyezeti lámpa fekete-arany színkombinációjával és sokoldalúságával modern nappalink berendezésének praktikus és elegáns darabja lehet. A fémből készült modellt, amelynek fekete alapszínét körben keskeny aranyszínű sávok törik meg, fehér műanyagbúra egészíti ki. A Gandor a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete kapcsoló vagy távirányító segítségével 3000–6500 K között változtatható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényerejét is tetszés szerint szabályozhatjuk. A Gandort távirányítóval vagy kapcsolóval vezérelhető memória funkcióval, valamint távirányítóval állítható időzítő funkcióval és éjszakai funkcióval is ellátták. A mennyezeti lámpa átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1850lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | kapcsolóval/ távirányítóval |