Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Geleen LED kültéri napelemes lámpa 4W 400lm 3000K fekete IP44 77044
A modern stílusú, mozgásérzékelős Geleen napelemes kültéri fali lámpa négyféle választható működési módjával remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. A rozsdamentes acélból készült fekete színű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki. A formájában tölcsérre emlékeztető Geleen kis méretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4 W, fényereje búrával 400 lumen, búra nélkül 600 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás színhőmérséklete 3000 K. A napelemes lámpa szélessége 145 mm, magassága 180 mm, faltól mért távolsága 165 mm, beépítési átmérője 110 mm. A mozgásérzékelő 6-8 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
A modern stílusú, mozgásérzékelős Geleen napelemes kültéri fali lámpa négyféle választható működési módjával remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. A rozsdamentes acélból készült fekete színű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki. A formájában tölcsérre emlékeztető Geleen kis méretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4 W, fényereje búrával 400 lumen, búra nélkül 600 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás színhőmérséklete 3000 K. A napelemes lámpa szélessége 145 mm, magassága 180 mm, faltól mért távolsága 165 mm, beépítési átmérője 110 mm. A mozgásérzékelő 6-8 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77044 |
| Megnevezés | Geleen |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 400lm |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 6-8m, 110° |
| Lámpa anyaga | rozsdamentes acél |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Faltól mért távolság (mm) | 165.0 |
| Horizontális (mm) | 145.0 |
| Vertikális (mm) | 180.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 2200mAh |
| Beépítési méret (mm) | 110.0 |
| Érzékelő típusa | PIR mozgásérzékelő, fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 600lm |
| Ideális működési tartomány | "-20°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |