Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Gonzalo mennyezeti LED lámpa 24W 1600lm CCT fekete 71096
A műszaki stílusú Gonzalo ráépíthető okos mennyezeti lámpa modern és helytakarékos megoldást kínál a nappali, a hálószoba vagy a dolgozószoba megvilágítására. A teljes egészében műanyagból készült, fekete színű, kerek lámpát fehér búra egészíti ki. Letisztult formatervezésének köszönhetően a Gonzalo remekül beilleszthető szinte bármely modern otthon berendezésébe. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1600 lumen, búra nélkül 2500 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A színhőmérséklet DIP-kapcsoló segítségével állítható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t választhatunk, azaz a lámpa képes meleg, természetes vagy hideg fehér fényt sugározni. Munkavégzéshez természetes vagy hideg fehér fényt, míg pihenéshez, kikapcsolódáshoz meleg fehéret érdemes beállítani. A Gonzalo mennyezeti lámpa átmérője 290 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 25 mm.
A műszaki stílusú Gonzalo ráépíthető okos mennyezeti lámpa modern és helytakarékos megoldást kínál a nappali, a hálószoba vagy a dolgozószoba megvilágítására. A teljes egészében műanyagból készült, fekete színű, kerek lámpát fehér búra egészíti ki. Letisztult formatervezésének köszönhetően a Gonzalo remekül beilleszthető szinte bármely modern otthon berendezésébe. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1600 lumen, búra nélkül 2500 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A színhőmérséklet DIP-kapcsoló segítségével állítható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t választhatunk, azaz a lámpa képes meleg, természetes vagy hideg fehér fényt sugározni. Munkavégzéshez természetes vagy hideg fehér fényt, míg pihenéshez, kikapcsolódáshoz meleg fehéret érdemes beállítani. A Gonzalo mennyezeti lámpa átmérője 290 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 25 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1600 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 25.0 |
| Átmérő (mm) | 290.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000,4000,6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Színhő állítás módjaDIP | kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 2500 |