Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Grete függeszthető LED lámpa 100W 4450lm 3000K fekete 72260
A modern, állítható Grete hármas függeszték a nappali, az étkező vagy a hálószoba berendezésének látványos darabja lehet. A fémből készült, fekete modellt fehér akrilbúrák egészítik ki, és kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A lámpa három eltérő átmérőjű, vízszintes, gyűrű formájú elemből áll, amelyek közül a legnagyobb függ a legmagasabban, a legkisebb átmérőjű pedig a legalacsonyabban. A lámpafejek vékony tartókábelekkel kapcsolódnak a dísztalphoz. A Grete a G energiaosztályba tartozó, 100 W teljesítményű beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje búrával 4450 lumen, búra nélkül 11900 lumen, élettartama 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot áraszt. A Grete lámpa nagy fényerejének köszönhetően képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb helyiséget is. A hármas függő lámpa méretei a következők: átmérője 800 mm, belógása 400–1500 mm között állítható, beépítési átmérője 230 mm.
A modern, állítható Grete hármas függeszték a nappali, az étkező vagy a hálószoba berendezésének látványos darabja lehet. A fémből készült, fekete modellt fehér akrilbúrák egészítik ki, és kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A lámpa három eltérő átmérőjű, vízszintes, gyűrű formájú elemből áll, amelyek közül a legnagyobb függ a legmagasabban, a legkisebb átmérőjű pedig a legalacsonyabban. A lámpafejek vékony tartókábelekkel kapcsolódnak a dísztalphoz. A Grete a G energiaosztályba tartozó, 100 W teljesítményű beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje búrával 4450 lumen, búra nélkül 11900 lumen, élettartama 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot áraszt. A Grete lámpa nagy fényerejének köszönhetően képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb helyiséget is. A hármas függő lámpa méretei a következők: átmérője 800 mm, belógása 400–1500 mm között állítható, beépítési átmérője 230 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 4450 |
| Teljesítmény | 100W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 100.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 100W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1500.0 |
| Átmérő (mm) | 800.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 230.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 11900 |