Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Hafsa mennyezeti LED lámpa 24W 1250lm 3000K D40cm fekete/arany mennyezeti lámpa 71187
A modern stílusú, nagyméretű Hafsa mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből, fekete-arany színkombinációban készült kerek modellt szélesen elterülő, tányérszerű lámpatest és fehér műanyagbúra alkotja. Meleg színeivel ez az elegáns lámpa jól beilleszthető azokba az enteriőrökbe, amelyek előnyben részesítik a fából és más természetes anyagokból készült felületeket és kiegészítőket. A lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1250 lumen, búra nélkül 1500 lumen. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás egészen kiemelkedő élettartammal bír: 36 000 órán keresztül szolgál ki bennünket! A meleg fehér fénnyel világító Hafsa segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, ami ideális a kikapcsolódáshoz, illetve az alvásra hangolódáshoz. A mennyezeti lámpa átmérője 400 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
A modern stílusú, nagyméretű Hafsa mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből, fekete-arany színkombinációban készült kerek modellt szélesen elterülő, tányérszerű lámpatest és fehér műanyagbúra alkotja. Meleg színeivel ez az elegáns lámpa jól beilleszthető azokba az enteriőrökbe, amelyek előnyben részesítik a fából és más természetes anyagokból készült felületeket és kiegészítőket. A lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1250 lumen, búra nélkül 1500 lumen. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás egészen kiemelkedő élettartammal bír: 36 000 órán keresztül szolgál ki bennünket! A meleg fehér fénnyel világító Hafsa segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, ami ideális a kikapcsolódáshoz, illetve az alvásra hangolódáshoz. A mennyezeti lámpa átmérője 400 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1250 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete/ arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 400.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 20093 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1500 |