Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Henli mennyezeti LED lámpa 30W 1300lm 3000K fekete 76x76cm 71056
A modern stílusú Henli mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali vagy a hálószobába berendezésének meghatározó darabja lehet. Ez a látványos modell egymást keresztező, rúdszerű elemekből áll, melyek ráadásul forgathatók, így az összhatást kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér akrilbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Henli a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1300 lumen, búra nélkül 3850 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely pihenteti a szemet, ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz, nem utolsósorban pedig meghitt, otthonos hangulatot áraszt. A Henli mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 760 mm, mennyezettől mért távolsága 250 mm, beépítési átmérője 150 mm.
A modern stílusú Henli mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali vagy a hálószobába berendezésének meghatározó darabja lehet. Ez a látványos modell egymást keresztező, rúdszerű elemekből áll, melyek ráadásul forgathatók, így az összhatást kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér akrilbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Henli a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1300 lumen, búra nélkül 3850 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely pihenteti a szemet, ideális a lazításhoz, kikapcsolódáshoz, nem utolsósorban pedig meghitt, otthonos hangulatot áraszt. A Henli mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 760 mm, mennyezettől mért távolsága 250 mm, beépítési átmérője 150 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1300 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 250.0 |
| Horizontális (mm) | 760.0 |
| Vertikális (mm) | 760.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 150.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 3850 |