Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Hilary spotlámpa króm IP20 5663
A csillogó effekttel készült Hilary hármas mennyezeti lámpa igazán hangulatos kiegészítője lehet modern nappalink vagy hálószobánk berendezésének. A fémből és műanyagból készült spotlámpa króm színű testét opál búrák egészítik ki, melyek alatt három darab beépített, energiatakarékos LED fényforrás rejtőzik. A fényforrások teljesítménye összesen 15 W, fényerejük 1200 lumen, élettartamuk mintegy 20 000 óra. Színhőmérsékletük 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világítják meg környezetüket. A lámpa szögletes dísztalpának hossza 430 mm. A Hilary hármas mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A csillogó effekttel készült Hilary hármas mennyezeti lámpa igazán hangulatos kiegészítője lehet modern nappalink vagy hálószobánk berendezésének. A fémből és műanyagból készült spotlámpa króm színű testét opál búrák egészítik ki, melyek alatt három darab beépített, energiatakarékos LED fényforrás rejtőzik. A fényforrások teljesítménye összesen 15 W, fényerejük 1200 lumen, élettartamuk mintegy 20 000 óra. Színhőmérsékletük 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világítják meg környezetüket. A lámpa szögletes dísztalpának hossza 430 mm. A Hilary hármas mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5663 |
| Megnevezés | Hilary |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1200lm |
| Teljesítmény | 15W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 15.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Horizontális (mm) | 430.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19736 |
| Csillogó effekt | igen |
| Gyártó | Rábalux |