Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Iliana mennyezeti LED lámpa 38W 2600lm 3000K ezüst 71055
A modern stílusú, nagy fényerejű Iliana mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, ezüstszínű modellt a kissé szabálytalan, kerek forma teszi izgalmassá. Színeinek és kialakításának köszönhetően a lámpa diszkréten belesimul a szoba berendezésébe, így szinte bármely modern otthonba nagyszerű választás lehet. A fehér akrilbúra a G energiaosztályba tartozó, 38 W teljesítményű beépített LED fényforrást rejt, amelynek fényereje búrával 2600 lumen, búra nélkül 4500 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot áraszt, így ideális a pihenésre hangolódáshoz, kikapcsolódáshoz. Az Iliana nagy fényerejének köszönhetően képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb helyiséget is. A mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 420 mm, mennyezettől mért távolsága 105 mm, beépítési átmérője 350 mm.
A modern stílusú, nagy fényerejű Iliana mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, ezüstszínű modellt a kissé szabálytalan, kerek forma teszi izgalmassá. Színeinek és kialakításának köszönhetően a lámpa diszkréten belesimul a szoba berendezésébe, így szinte bármely modern otthonba nagyszerű választás lehet. A fehér akrilbúra a G energiaosztályba tartozó, 38 W teljesítményű beépített LED fényforrást rejt, amelynek fényereje búrával 2600 lumen, búra nélkül 4500 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot áraszt, így ideális a pihenésre hangolódáshoz, kikapcsolódáshoz. Az Iliana nagy fényerejének köszönhetően képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb helyiséget is. A mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 420 mm, mennyezettől mért távolsága 105 mm, beépítési átmérője 350 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2600 |
| Teljesítmény | 38W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 38.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 38W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 105.0 |
| Átmérő (mm) | 420.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 350.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 4500 |