Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Indre LED kültéri mennyezeti lámpa 28W 2450lm CCT fekete IP54 77035
A modern stílusú, kerek Indre okos kültéri mennyezeti lámpa remek választás a teraszra, ahol komoly fényerejével és extra funkcióival ideális központi fényforrás lehet. A teljes egészében műanyagból készült nagyméretű, fekete színű modellt fehér búra egészíti ki. Az Indre az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 28 W, fényereje búrával 2450 lumen, búra nélkül 3450 lumen, élettartama 15 000 óra. A lámpa színhőmérséklete kapcsolóval változtatható: 3000, 4000 vagy 6500K-re állítható be, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A kültéri lámpa átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 55 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az Indre ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
A modern stílusú, kerek Indre okos kültéri mennyezeti lámpa remek választás a teraszra, ahol komoly fényerejével és extra funkcióival ideális központi fényforrás lehet. A teljes egészében műanyagból készült nagyméretű, fekete színű modellt fehér búra egészíti ki. Az Indre az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 28 W, fényereje búrával 2450 lumen, búra nélkül 3450 lumen, élettartama 15 000 óra. A lámpa színhőmérséklete kapcsolóval változtatható: 3000, 4000 vagy 6500K-re állítható be, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A kültéri lámpa átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 55 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az Indre ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77035 |
| Megnevezés | Indre |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2450lm |
| Teljesítmény | 28W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 28.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 28W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 55.0 |
| Átmérő (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6500 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Színhő állítás módja | DIP kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 3450lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |