Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Inverness kültéri mennyezeti lámpa fekete IP44 7775
A modern stílusú, szögletes Inverness kültéri mennyezeti lámpát elsősorban a teraszra ajánljuk. A fekete színű, fehér búrával kiegészülő modell kényelmi funkciók egész tárházát vonultatja fel. A teljes egészében műanyagból készült lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 15 W, fényereje 1190 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas: 30 000 óra! A lámpa dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint állítható. Ugyanez érvényes a színhőmérsékletre, amely 2700–6500 K között szabályozható. De ez még nem minden: az Inverness memória, időzítő és éjszakai funkcióval, valamint háttérfénnyel is büszkélkedhet, ráadásul WiFi-kapcsolaton keresztül vezérelhető. A lámpa mérete 250x250 mm, mennyezettől mért távolsága 30 mm. IP44-es védettségének köszönhetően legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Erre a fantasztikus kültéri lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A modern stílusú, szögletes Inverness kültéri mennyezeti lámpát elsősorban a teraszra ajánljuk. A fekete színű, fehér búrával kiegészülő modell kényelmi funkciók egész tárházát vonultatja fel. A teljes egészében műanyagból készült lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 15 W, fényereje 1190 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas: 30 000 óra! A lámpa dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint állítható. Ugyanez érvényes a színhőmérsékletre, amely 2700–6500 K között szabályozható. De ez még nem minden: az Inverness memória, időzítő és éjszakai funkcióval, valamint háttérfénnyel is büszkélkedhet, ráadásul WiFi-kapcsolaton keresztül vezérelhető. A lámpa mérete 250x250 mm, mennyezettől mért távolsága 30 mm. IP44-es védettségének köszönhetően legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Erre a fantasztikus kültéri lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7775 |
| Megnevezés | Inverness |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1190lm |
| Teljesítmény | 15W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év)5 | |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 15.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 30.0 |
| Horizontális (mm) | 250.0 |
| Vertikális (mm) | 250.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 555 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Gyártó | Rábalux |