Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Jeff2 asztali LED lámpa 4W 250lm 3000K fekete 74204
A modern stílusú Jeff 2 okos asztali lámpa praktikus választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A műanyagból készült, fényes fekete színű modellt fehér fémbúra egészíti ki, míg a lámpa karcsú szára szoknyaszerűen kiszélesedő, tömör dísztalpban végződik. A lámpa szára rugalmas, így segítségével az asztali lámpa fényét igény szerint irányíthatjuk. A Jeff 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4 W, fényereje búrával 250 lumen, búra nélkül 290 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, amely pihenteti a szemet. A lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje három fokozatban állítható (10, 40 vagy 100%). Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 480 mm, a búra átmérője 40 mm, a dísztalp átmérője 110 mm, a lámpa szélessége 285 mm, a kábel hossza 1800 mm, a bevilágítási szög 100°.
A modern stílusú Jeff 2 okos asztali lámpa praktikus választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A műanyagból készült, fényes fekete színű modellt fehér fémbúra egészíti ki, míg a lámpa karcsú szára szoknyaszerűen kiszélesedő, tömör dísztalpban végződik. A lámpa szára rugalmas, így segítségével az asztali lámpa fényét igény szerint irányíthatjuk. A Jeff 2 a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 4 W, fényereje búrával 250 lumen, búra nélkül 290 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, amely pihenteti a szemet. A lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje három fokozatban állítható (10, 40 vagy 100%). Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 480 mm, a búra átmérője 40 mm, a dísztalp átmérője 110 mm, a lámpa szélessége 285 mm, a kábel hossza 1800 mm, a bevilágítási szög 100°.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 250 |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 100 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | DC 12V |
| Horizontális (mm) | 285.0 |
| Vertikális (mm) | 480.0 |
| Átmérő (mm) | 40.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Beépítési mélység (mm) | 110.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 290 |