Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Jillian mennyezeti lámpa szürke IP20 6967
A Jillian mennyezeti lámpa remek választás lehet azok számára, akik a modern LED technológiát részesítik előnyben, ám a klasszikus stílusjegyeket és a kerek formákat is kedvelik. Fémből és akrilból készült, borostyán színű búrával ellátott lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 24 W, fényereje 2400 lumen. A lámpa színhőmérséklete 3000 Kelvin, azaz meleg fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, ezért hálószobába vagy nappaliba ajánljuk. A kerekded lámpa átmérője 410 mm, a mennyezettől való távolsága 170 mm. A Jillian mennyezti LED lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Jillian mennyezeti lámpa remek választás lehet azok számára, akik a modern LED technológiát részesítik előnyben, ám a klasszikus stílusjegyeket és a kerek formákat is kedvelik. Fémből és akrilból készült, borostyán színű búrával ellátott lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 24 W, fényereje 2400 lumen. A lámpa színhőmérséklete 3000 Kelvin, azaz meleg fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, ezért hálószobába vagy nappaliba ajánljuk. A kerekded lámpa átmérője 410 mm, a mennyezettől való távolsága 170 mm. A Jillian mennyezti LED lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6967 |
| Megnevezés | Jillian |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szürke |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 170.0 |
| Átmérő (mm) | 410.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 19843 |
| Gyártó | Rábalux |