Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Kalisz LED kültéri fali lámpa antracit 7W 250lm 3000K IP54 77033
A modern stílusú Kalisz kültéri fali lámpa remek választás a teraszra vagy a ház külső falára, ha visszafogott megjelenésű, ugyanakkor strapabíró lámpát keres, amely a zord időjárási körülményeket is jól bírja. A négyszögletes, lekerekített formával készült antracitszürke modell anyaga alumínium, a fehér búra pedig műanyag. A kisméretű dísztalp a lámpa alsó részéhez kapcsolódik. A fali lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 250 lumen, búra nélkül 700 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 70 mm, magassága 250 mm, faltól mért távolsága 110 mm, beépítési átmérője 70 mm. A Kalisz IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Ideális működési hőmérsékleti tartománya: –30 °C–50 °C.
A modern stílusú Kalisz kültéri fali lámpa remek választás a teraszra vagy a ház külső falára, ha visszafogott megjelenésű, ugyanakkor strapabíró lámpát keres, amely a zord időjárási körülményeket is jól bírja. A négyszögletes, lekerekített formával készült antracitszürke modell anyaga alumínium, a fehér búra pedig műanyag. A kisméretű dísztalp a lámpa alsó részéhez kapcsolódik. A fali lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 250 lumen, búra nélkül 700 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 70 mm, magassága 250 mm, faltól mért távolsága 110 mm, beépítési átmérője 70 mm. A Kalisz IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Ideális működési hőmérsékleti tartománya: –30 °C–50 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77033 |
| Megnevezés | Kalisz |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 250lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 110.0 |
| Horizontális (mm) | 70.0 |
| Vertikális (mm) | 250.0 |
| Színhőmérséklet (K | )3000 |
| Beépítési méret (mm) | 70.0 |
| Fényforrás fényárama | 700lm |
| Ideális működési tartomány | "-30°C;50° |
| Gyártó | Rábalux |