Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Karen mennyezeti spotlámpa antracit IP20 6514
Modern megjelenésű mennyezeti spotlámpa, 3 db beépített energiatakarékos LED fényforrással. 19 cm átmérőjű, antracit szürke és króm színű, fémből és műanyagból készített lámpatest pozícionálható lámpabúrákkal. A beépített LED-es lámpa teljesítménye 3x4 W, melyhez 3x280 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával. A lámpatestben elhelyezett fényforrások nem cserélhetők.
Modern megjelenésű mennyezeti spotlámpa, 3 db beépített energiatakarékos LED fényforrással. 19 cm átmérőjű, antracit szürke és króm színű, fémből és műanyagból készített lámpatest pozícionálható lámpabúrákkal. A beépített LED-es lámpa teljesítménye 3x4 W, melyhez 3x280 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával. A lámpatestben elhelyezett fényforrások nem cserélhetők.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6514 |
| Megnevezés | Karen |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 840lm |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | antracit |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3x 4W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 135.0 |
| Átmérő (mm) | 190.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |