Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Karen spotlámpa antracit IP20 6512
Modern megjelenésű, falra szerelhető spotlámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással és hálózati kapcsolóval. 10 cm magas, antracit szürke és króm színű, fémből és műanyagból készített lámpatest pozícionálható lámpabúrával. A beépített LED-es lámpa teljesítménye 4 W, melyhez 280 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával. A lámpatestben elhelyezett fényforrás nem cserélhető.
Modern megjelenésű, falra szerelhető spotlámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással és hálózati kapcsolóval. 10 cm magas, antracit szürke és króm színű, fémből és műanyagból készített lámpatest pozícionálható lámpabúrával. A beépített LED-es lámpa teljesítménye 4 W, melyhez 280 lumen fényerő társul. Színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával. A lámpatestben elhelyezett fényforrás nem cserélhető.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6512 |
| Megnevezés | Karen |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 280lm |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | antracit |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 130.0 |
| Horizontális (mm) | 80.0 |
| Vertikális (mm) | 100.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Kapcsoló típusa | billenő kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |