Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Katina modern megjelenésű kerek mennyezeti lámpa LED 24W 2050lm/2400lm 4000K 71017
A csillogó effekttel ellátott kerek Katina mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappaliba vagy hálószobába ízléses és praktikus választás lehet. A lámpa fehér színének köszönhetően szinte beleolvad a mennyezet jellemzően világos árnyalatába, ugyanakkor csillogó felülete finom és elegáns megjelenést kölcsönöz ennek a modellnek. A fémből készült Katina műanyagbúrával egészül ki, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2050 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. A mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A csillogó effekttel ellátott kerek Katina mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappaliba vagy hálószobába ízléses és praktikus választás lehet. A lámpa fehér színének köszönhetően szinte beleolvad a mennyezet jellemzően világos árnyalatába, ugyanakkor csillogó felülete finom és elegáns megjelenést kölcsönöz ennek a modellnek. A fémből készült Katina műanyagbúrával egészül ki, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2050 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. A mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71017 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2050 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 380.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19367 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2400 |
| Gyártó | Rábalux |