Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Katina modern megjelenésű kerek mennyezeti lámpa LED 36W 3070lm/3600lm 3000-6500K 71018
A csillogó effekttel ellátott kerek Katina mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik visszafogott megjelenésű, ugyanakkor extra funkciókat nyújtó modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A lámpa fehér színének köszönhetően szinte beleolvad a mennyezet jellemzően világos árnyalatába. A fémből készült Katina műanyagbúrával egészül ki, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 36 W, fényereje búrával 3070 lumen, búra nélkül 3600 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. További extrák az állítható fényerő, a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A színhőmérséklet és a memória funkció kapcsoló vagy távirányító, míg a fényerő és az időzítő funkció távirányító segítségével állítható. A mennyezeti lámpa átmérője 475 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A csillogó effekttel ellátott kerek Katina mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik visszafogott megjelenésű, ugyanakkor extra funkciókat nyújtó modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A lámpa fehér színének köszönhetően szinte beleolvad a mennyezet jellemzően világos árnyalatába. A fémből készült Katina műanyagbúrával egészül ki, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 36 W, fényereje búrával 3070 lumen, búra nélkül 3600 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. További extrák az állítható fényerő, a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A színhőmérséklet és a memória funkció kapcsoló vagy távirányító, míg a fényerő és az időzítő funkció távirányító segítségével állítható. A mennyezeti lámpa átmérője 475 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71018 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3070 |
| Teljesítmény | 36W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 36.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 36W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 475.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 539 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19368 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Fényforrás fényárama | 3600 |
| Gyártó | Rábalux |