Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lagertha mennyezeti lámpa D49 LED 36W, 2200lm, 4000K 2012
A csillogó effekttel ellátott, kerek Lagertha mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, étkezőkbe és hálószobákba ajánljuk. A krómszínű, fémből és műanyagból készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa érdekességét a belsejében látható kisebb-nagyobb kerekded elemek adják. A Lagertha beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 36 W, fényereje 2200 lumen, élettartama 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm. A Lagertha lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A csillogó effekttel ellátott, kerek Lagertha mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, étkezőkbe és hálószobákba ajánljuk. A krómszínű, fémből és műanyagból készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa érdekességét a belsejében látható kisebb-nagyobb kerekded elemek adják. A Lagertha beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 36 W, fényereje 2200 lumen, élettartama 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 45 mm. A Lagertha lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2200 |
| Teljesítmény | 36W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 36.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 36W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 45.0 |
| Átmérő (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19950 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |