Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Larcia modern megjelenésű ezüst kerek mennyezeti lámpa LED 18W 1060lm/1800lm 4000K 75010
A kerek Larcia mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappaliba, hálószobába, konyhába vagy fürdőszobába praktikus választás lehet. Az ezüstszínű lámpa teljes egészében műanyagból, fehér búrával készül. A Larcia a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1060 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Larcia mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 65 mm.
A kerek Larcia mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappaliba, hálószobába, konyhába vagy fürdőszobába praktikus választás lehet. Az ezüstszínű lámpa teljes egészében műanyagból, fehér búrával készül. A Larcia a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1060 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Larcia mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 75010 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, konyha, fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1060 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 65.0 |
| Átmérő (mm) | 280.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19134 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1800 |
| Gyártó | Rábalux |