Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Larcia modern megjelenésű fehér kerek szenzoros mennyezeti lámpa LED 19W 1070lm/1900lm 4000K 75012
A kerek Larcia mozgásérzékelős mennyezeti lámpa univerzális darab: diszkrét megjelenésével bármely modern otthon nappalijába, hálószobájába, konyhájába vagy fürdőszobájába megfelelő választás lehet. A fehér színű, korong formájú modell fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül. A Larcia a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 19 W, fényereje búrával 1070 lumen, búra nélkül 1900 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 50 000 óra! A természetes fehér fénnyel világító mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K. A szenzor 6 méter távolságból 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Larcia IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 285 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A kerek Larcia mozgásérzékelős mennyezeti lámpa univerzális darab: diszkrét megjelenésével bármely modern otthon nappalijába, hálószobájába, konyhájába vagy fürdőszobájába megfelelő választás lehet. A fehér színű, korong formájú modell fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül. A Larcia a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 19 W, fényereje búrával 1070 lumen, búra nélkül 1900 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 50 000 óra! A természetes fehér fénnyel világító mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K. A szenzor 6 méter távolságból 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Larcia IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 285 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 75012 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, konyha, fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1070 |
| Teljesítmény | 19W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 6m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 19.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 19W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 285.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 20011 |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelős, fényérzékelő |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1900 |
| Gyártó | Rábalux |