Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Larkin fali lámpa króm IP20 6529
Modern megjelenésű, olvasófejes fali lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással. Az olvasófej gégecsöve állítható, pozícionálható. 20,5 cm a faltól mért távolsága, 50 cm magas, króm színű, fémből készített lámpatest és natúr színű, textil lámpabúra, integrált kapcsolókkal. Az olvasófejbe beépített LED fényforrás A+ energiaosztályú besorolás és 3W teljesítmény mellett 205 lumenes fényerőt és 2800 Kelvines, melegfehér színű fényt biztosít. A falikar E27-es foglalatú, max. 40W teljesítményű energiatakarékos fényforrással is használható. 5 év garanciával. A pozícionálható olvasófejben a fényforrás nem cserélhető.
Modern megjelenésű, olvasófejes fali lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással. Az olvasófej gégecsöve állítható, pozícionálható. 20,5 cm a faltól mért távolsága, 50 cm magas, króm színű, fémből készített lámpatest és natúr színű, textil lámpabúra, integrált kapcsolókkal. Az olvasófejbe beépített LED fényforrás A+ energiaosztályú besorolás és 3W teljesítmény mellett 205 lumenes fényerőt és 2800 Kelvines, melegfehér színű fényt biztosít. A falikar E27-es foglalatú, max. 40W teljesítményű energiatakarékos fényforrással is használható. 5 év garanciával. A pozícionálható olvasófejben a fényforrás nem cserélhető.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6529 |
| Megnevezés | Larkin |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Hagyományos |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 205lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér alabástrom üveg |
| Búra anyaga | textil |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Foglalat darabszám | 1 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | E27 1x MAX 40W + LED 3W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 205.0 |
| Horizontális (mm) | 160.0 |
| Vertikális (mm) | 500.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2800 |
| Kapcsoló típusa | vezetékes kapcsoló |
| Pótbúra | 19416 |
| Gyártó | Rábalux |