Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lauri beépíthető lámpa LED 22W 2100lm dimmelhető fekete kerek 71246
A minimál stílusú, ráépíthető Lauri okos mennyezeti lámpa remek választás a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába. A kerek modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa könnyen beilleszthető szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Lauri az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje búrával 2100 lumen, búra nélkül 2750 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete DIP-kapcsolóval szabályozható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t állíthatunk be, vagyis attól függően, hogy milyen hatást szeretnénk elérni, választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Nagy fényerejének köszönhetően a Lauri egy tágasabb szoba bevilágítására is alkalmas. A mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 215 mm, mennyezettől mért távolsága 40 mm, beépítési átmérője 200 mm.
A minimál stílusú, ráépíthető Lauri okos mennyezeti lámpa remek választás a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába. A kerek modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa könnyen beilleszthető szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Lauri az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje búrával 2100 lumen, búra nélkül 2750 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete DIP-kapcsolóval szabályozható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t állíthatunk be, vagyis attól függően, hogy milyen hatást szeretnénk elérni, választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Nagy fényerejének köszönhetően a Lauri egy tágasabb szoba bevilágítására is alkalmas. A mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 215 mm, mennyezettől mért távolsága 40 mm, beépítési átmérője 200 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, konyha, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2100 |
| Teljesítmény | 22W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 22.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 22W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 40.0 |
| Átmérő (mm) | 215.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Beépítési méret (mm) | 200.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Színhő állítás módja | DIP kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 2750 |